Açık Saatler: 10.00 - 19.00 (Pzt- Cmt)

Sorularınız İçin Arayınız 0 (531) 517 51 51

Hakkımızda

Uz. Dr. Armin Müştak

Uz.Dr.Armin Müştak

1967 yılında Iran’ın Kuzeybatısındaki Azerbaycan ilinin merkezi Tebriz kentinde doğdum. Tıp Fakültesini Tebriz Tıp Bilimleri üniversitesinde tamamladım. Tebriz’de dermatoloji üzerine çalışıp çimento fabrikalarında kontakt dermatitle hakkında araştırma hazırlayıp yayınladım. 3 sene İran’ın mahrum bölgelerinde hekim olarak çalışmalar yapıp sıtma hastalığına verilen mücadeleye katıldım.

 

1998 yılında Türkiye’ya gelip Dermatoloji’ye olan tutkumu 2001 yılında Ankara üniversitesi Dermatoloji bölümünü kazanmakla devam ettirmek fırsatı buldum. İhtisas döneminde dermatolojik cerrahi, Dermatoskopi ve Dermatokozmetoloji gibi çeşitli eğitim programlarına katılıp deneyimler kazandım . Ankara'da birçok özel hastane ve estetik merkezlerinde tecrübe kazandım ve sonunda muayenehanemi açtım ... Evliyim ve 2 kızım var …

 

Görev yerlerim

Pratisiyen Hekim Yurt Dışı 

Ankara üniversitesi Tıp fakültesi İbni-Sina Hastanesi

Uzman Dr. Dirimsel Tıp Merkezi -ANKARA 

Uzman Dr. Özel Çağsu Hastanesi-BOLU 

Uzman Dr. Özel Elos Poliklinik -ANKARA 

Uzman Dr. KORU Hastanesi-ANKARA 

Uzman Dr.Özel Etimed Hastanesi-ANKARA 

Uzman Dr. Özel HRS Kadın Hastanesi -ANKARA 

Uzman Dr.Özel ANKARA Cerrahi Tıp merkezi

Uzman Dr.19 Mayıs Hastanesi-ANKARA 

ve ...4 yıldan beri kendi muayenehanemde hizmet veriyorum .

Şebnem Müştak

1981 yılında İran’ın Tebriz kentinde doğdum. Küçük yaşlardan itibaren kitaplarda bulduğum bütün yüzleri daha güzel göstermek için çeşitli tasarımlar yapıp onları ünlü birilerine benzetmek için çaba gösterirdim. Bu özelliğimle arkadaşlarımı çok etkiler ve onların özel günlerinde daha güzel görünmelerini sağlıyordum. Üniversite yıllarından sonra çevremin baskısına dayanamayıp bu tutkumu daha profesyonel ve doğrusu daha bilimsel olarak devam etmesini istedim.  2007 yılında birkaç tecrübeli kalıcı makyaj sanatçının yanında yoğun bir eğitim aldım. Portre çizme sanatsal yeteneğim günden güne gelişen teknoloji ve ekipmanla beraber sonunda şekillenmeye başlamıştı…evet bunun sonucu olarak “Mikropigmentasyon”

Hacettepe Sağlık İdaresi mezunu olarak ve Eşim Dermatolog Dr. Armin MÜŞTAK’IN yardımı ile bu konuya daha bilimsel bakma fırsatı buldum. Evliyim ve 2 kızım var.

 

 İlgilendiğim Konular:

Kıl Tekniği İle Kalıcı Makyaj

3D Mikropigmentasyon

Kalıcı Kaş Kontürü

Kalıcı Dudak Kontürü

Kalıcı Eyeliner 

Profesyonel Makyaj

Kalıcı Deep Liner 

Kalıcı Makyaj Düzeltme

Kalıcı Makyaj İle Kamuflaj

Medikal Makyaj 

Cil Bakım Uygulamaları

Lazer Epilasyon